Kolay Taşın

Evden Eve Taşımacılık Mehmet Çolakoğlu Nakliyat Şirketi

1953 yılından beridir Ev taşımacılığı olmak üzere İstanbul başta olmak üzere Tüm Türkiye’ye hizmet vermeye başlayan İstanbul Mehmet Çolakoğlu Nakliyat şirketi, kendi rakiplerine oranla daha düzgün, daha kaliteli nakliyat hizmeti vermektedir. Ev taşıma konusunda uzman olan firmamız, Depolama ve Uluslar arası Taşımacılık alanlarında da faaliyet göstermektedir.

Firmamız, Kolay Taşın markasını satın alarak Ev taşımacılığı alanındaki ağını genişleterek daha iyi hizmet vermeye koyulmuştur. Koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alan firmamız, Geçmişten bugüne güçlü referansları, geniş araç filosu ve uzman ekipleriyle sizi İstanbul’dan istediğiniz her yere sorunsuz ve özel taşıma kaskosu ile güvenle taşımaktadır.

Mehmet Çolakoğlu Nakliyat Kimdir?

Mehmet Çolakoğlu tarafından kurulan ve günümüze kadar gelen firmamız, bir çok kişi/kişiler tarafından taklit edilmektedir. Özellikle bazı kişiler tarafından ismimiz tahrip edildiği için; Mehmet Çolakoğlu Nakliyat yazılı olmayan araçlar, ya da logosunda Mehmet yazmayan firmalar bizi doğrudan taklit eden ve kâr amaçlı açılan sahte ve imitasyon firmalardır. Firmamız İstanbul Maltepe’de olup, Başka şubemizin olmadığını önemle hatırlatırız. Detaylar için: 444 5 597 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Ofis Taşıma konusunda Mehmet Çolakoğlu?

Firmamız, Türkiye’nin en saygın şirketleri ve firmalarının Ofis ve Arşiv taşıma hizmetlerini yapmaktadır. Eğer siz de Ofis Taşıma hizmetleri alacaksanız, Mehmet Çolakoğlu Ofis Taşıma hizmeti vermektedir. Güvenli ve En iyi Ofis Taşıma teknikleri sadece firmamızda bulunmaktadır.

Ofisler içerisindeki mobilya, para kasası, server , pc ce diğer tüm ofis gereçleri itinalı şekilde paketlenir yeni ofiste personellerin ertesi gün çalışacağı şekilde kurulur ve yerleşimi yapılır. Mehmet Çolakoğlu, güçlü referans mektupları ve iş bitirmeleri olan bir firmadır. Siz de güvenli şekilde ofisinizi taşıtmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Ayrıca Ofis taşıma hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız; Ofis Taşıma sayfamızı ziyaret edin.

Mehmet Çolakoğlu Nakliyat
Mehmet Çolakoğlu Evden Eve Nakliyat ve Kurumsal Ofis Taşımacılığı Hizmetleri.

Mehmet Çolakoğlu Nakliyat’ın yeri tam olarak nerede?

Firmamız, İstanbul Ataşehir ve Maltepe bölgesinde yer almaktadır. Avrupa yakasında yerimiz yoktur. Firmamız ile ilgili detaylı bilgi için: 444 5 597 numaralı hattan ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.Mehmet Çolakoğlu Evden Eve Nakliyat fiyatları ne kadar?

Fiyatlarımız evden eve nakliyat hizmeti alacağınız evin eşya durumuna göre değişmektedir. Eşyaların az ve ya yoğunluğu , taşınacağınız kat durumları ve diğer işlemlere göre fiyatlar değişmektedir.Uluslararası Nakliye hizmeti var mı?

Uluslararası evden eve nakliyat, parsiyel taşıma ve Express taşıma gibi taşımacılık hizmetleri vermekteyiz.

Bize Sosyal Medya üzerinden ulaşın: İG: KolayTasin

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.