Blog

Eyüp Evden Eve Nakliyat

Kaliteli Eşya Paketleme

Eyüp Evden Eve Nakliyat , Eyüp nakliyat , Yeni bir yere taşınacak olmak oldukça heyecan verici. Bayanlar için taşınma yorgunluk demektir. Baylar için de masraf. Bir araç, eşyaları taşımak için 2 veya 3 tane taşıyıcı kişi kiralayarak taşınmayı düşünenler gerçekten yorgunluk ve masrafla karşılaşacaktır. Eyüp evden eve nakliyat hizmetleri bayanların yorgunluk, baylarında masraf algısını değiştirmeye yetecektir.

Evin hanımı ve beyi aylar öncesinden eşyaları toplamaya başlayacaktır. Toplanan eşyaların paketlenmesi için gerekli olan malzemelerin bulunması ise ayrı bir yorgunluk ve masraftır. Toplanacak eşyaların çok iyi organize edilmesi gerekir. Çünkü günler öncesinden başlanan toparlanmalarda eşyaların kullanımı devam edecektir. Bazen konulan eşyaya ihtiyaç olduğundan paketlerin açılması bile gerekebilir.

Evden eve nakliyatta ise taşınma günü gelen personel ev sahibinin günler içerisinde yapmaya çalıştığını saatler içinde pratik bir şekilde paketler. Özel paketler, ambalajlar kullanıldığından ve tekniğine göre yerleştirme yapıldığından kırılma olmaz.

Eyüp Ofis Taşıma

İnsanların para ve hayatlarını kazanma mekanı olduğundan dolayı ofis taşımasına çok özen gösterilmelidir. Ofis taşımacılığını her firma yapamaz. Eyüp ofis taşıma bakımından çok talebin olduğu bir semttir. Çok sayıda nakliyat şirketi olmasına rağmen profesyoneller ofis taşıma hizmeti sunar. Ofislerde çok değerli evraklar ve belgeler vardır.

Belgelerin ve evrakların itina ile paketlenmesi ve en ufak bir zararın dahi gelmemesine özen gösterilmelidir. Özel malzemeler kullanılarak klasörler, evraklar ve belgeler paketlenir. Paketlenen evraklar müşterinin isteğine göre düzenlenerek araca yerleştirilir. Ofislerde bulunan mobilyalar ve kasa gibi ağır eşyalar için teknik araçlar kullanılır. Mobilyalar asansör yardımıyla indirilir ve çıkarılır.

Kasa çok ağır olduğundan ve yerinden kaldırılarak taşınması zor olduğundan özel kızaklı sistem kullanılır. Kızaklı sisteme ihtiyaç olmayan durumlarda deneyimli elemanlarımız itinayla kasayı taşırlar. Malzemelerin hepsi yeni yerdeki uygun konumlarına yerleştirilerek taşınma gerçekleştirilir.

Eyüp Şehir içi Nakliyat

Nakliyat, bir şeyi bir yerden başka bir yere götürme işidir. Ev, fabrika, ofis ve daha birçok yerin taşınmasında nakliyat firmalarından yardım alınır. Nakliyat firmaları taşınma durumundaki müşterilerinin üzerindeki yükü alır. Eyüp şehir içi nakliyat hizmetlerini veren çok sayıda firma vardır. Günümüzde talep çok fazla olduğundan dolayı firma sayılarında artış gözlendi. Çok sayıdaki firmalar arasında profesyoneller olduğu kadar amatörler ve gayrı resmi çalışanlar da vardır.

Şehir içinde evinizi taşıyacaksanız mutlaka profesyonel firmalardan yardım alın. Amatör firmalar biraz daha uygun fiyat verebilir. Fakat taşınma sırasında meydana gelen hasarı hesaba katınca başta verilen fiyatın kat ve kat fazlası çıkmaktadır. Firma tercihi yapılırken daha yakınlarda taşınan tanıdıklardan öneri alınabilir veya netten araştırma yapılabilir. Netten araştırma yaparken şunlara dikkat edilmelidir;

  • Firmanın sitesinin olmasına
  • Sitede açık adresin ve sabit telefon numarasının verilmesine
  • Referans bilgilerinin olmasına
  • Müşterilerin yorumlarına yer verilmiş olmasına
  • Taşımaya dair yetki belgesine yer verilmiş olmasına

Kafasında soru işaretleri olanların iletişim numarasını araması ve tatmin edici cevaplar alması kara vermede etkili olmalıdır.

Eyüp Depolama

Bir müddet yurt dışında yaşayacak olanlar, çeşitli nedenlerden dolayı evinin eşyalarını depoya kaldırmak zorunda olanlar olabilir. Ofislerde çok fazla yer kaplayan fakat ihtiyaç olabildiği için saklanması gereken dosyalar, evraklar veya belgeler olabilir. Fazla belgelerin, eşyaların beli süre saklanması, korunması için depolar kiralanır.

Depolar, 7/24 güvenlik kamerası ile korunmaktadır. Yangın, sel, su baskını, böcek istilası gibi belgelere ve eşyalara zarar verecek durumlara karşı her türlü tedbir alınmıştır. Eyüp depolama hizmetlerinde belgeler, evraklar ve klasörler özel yerlerde depolanır. Bu bölümlerin anahtarları tektir ve kiralayan kişidedir. Müşteriler eşyalarının ve belgelerinin emniyetli bir yerde olduğunu bildiklerinden içleri rahat olacaktır.

Eyüp Evden Eve Nakliyat ne kadar?

Fiyatlarımız evden eve nakliyat işleminizin durumuna göre değişmektedir.
3+1 ev eşyaları için;
2+1 ev eşyaları için fiyatlarımız değişmektedir. Detaylı bilgi için hemen arayın

Eyüp Nakliye Sigorta yapıyor mu?

Firmamız Eyüp nakliyat, ev eşyalarınız için özel taşıma sigortası yapmaktadır.

Eyüp Evden Eve Nakliyat Eyüp Profesyonel NakliyeEvden Eve Nakliyat İstanbul
Evden Eve Nakliyat FiyatlarıTürkiye’nin En iyi evden eve nakliyat FirmalarıEvden Eve Nakliye Firmaları
Şehirlerarası Evden Eve Nakliyatİstanbul Evden Eve Nakliye ŞirketleriEn İyi Nakliyat Firmaları
Eyüp Kurumsal NakliyatEvden Eve Nakliyat Ücretleri ne kadar?Ucuz Evden Eve Firmaları
İstanbul’da Nakliyat Şirketi  Hemen Ev Taşımak İstiyorum Eyüp Nakliyat yorumları
Eyüp

Google arama sonuçlarına  göre, firmamıza en çok yukarıda yazılan kelimelerden giriş yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.