Kolay Taşın

İstanbul İzmir evden eve nakliyat

Paketlenmiş Koltuk

İstanbul İzmir evden eve nakliyat

İstanbul İzmir evden eve nakliyat , İstanbul’da 2021 yılında yapılan verilere göre en çok taşıma işlemi yapılan il, İzmir oldu. #Covid-19 salgını sonrası insanlar kendilerini daha çok Ege ve Akdeniz bölgesine yönlendirdi. Bu durum evden eve nakliyat firmalarına da yansıdı. Özellikle İzmir’e yapılan ev taşıma işlemlerindeki talep 3 katına çıkarak rekor bir seviyeye yükseldi.Taşımacılık sektöründe bu şekilde çıkışlar çok nadir görüldüğü gibi,bu durum nakliyat fiyatlarına da yansıdı. İstanbul İzmir nakliyat fiyatları bu süreçten dolayı iki katına çıkarak yükseldi.

#İstanbul İzmir Nakliyat Şirketleri
İstanbul’dan İzmir’e eğer evinizi taşıtacaksınız yapmanız gereken en önemli şey, düzgün bir nakliyat firması ile taşınmak olacaktır.
Nakliyat sektörü denetime tabi bir sektör olmadığı için özellikle korsanvari/ merdiven altı firma sayısıda çoğalmış durumdadır. Özellikle İstanbul’dan İzmir’e yapılan taşıma hizmetlerinde aracılık adı altında komisyon ile işlem yapanların insanları çok mağdur ettiği yapılan değerlendirme ve şikayetlerde görülmektedir. Siz de İstanbul’dan izmir’e evden eve nakliye hizmeti almadan önce firmanızın kurumsal bir kimliğe sahip olup olmadığına dikkat edin.

İstanbul İzmir evden eve taşımacılık fiyatları ne kadar?

Özellikle taşınmak isteyen insanların ilk sorduğu şey kaliteden ziyade fiyattır. Herkes en uygun ve iyi nakliyat firmasını bulmak ister ancak bu durum çoğu zaman  mümkün olmaz. Bir firma hem ucuz hem de  kaliteli olamaz. Bu, bu işin doğasına aykırıdır. Özellikle İstanbul İzmir evden eve nakliyat hizmeti veren nakliyat şirketlerinin belli gider ve harcamaları söz konusudur bunun yanı sıra taşınan eşyanın hassasiyeti ve önemine göre de giderler artmaktadır.

Fiyatlandırma Nasıl oluyor?

İstanbul’dan izmire taşınmak için karar verdiyseniz bu bölümü özellikle okumanızı tavsiye ediyoruz.
Eğer eviniz hazır ise ve sadece iyi bir nakliyat firması arıyorsanız öncelikle yapmanız gereken şey, internetten araştırmak yerine çevrenizde güvenilir evden eve nakliye firması olup olmadığını sormak olmalıdır ;çünkü evden eve nakliyat şirketleri araştırılmadan bulunduğunda büyük problemler ile karşılaşmamıza yol açabilir o yüzden tercihlerinizi yaparken firmanın referanslı olmasına özen göstermenizi tavsiye ediyoruz.
İstanbul İzmir Evden eve nakliyat hizmetinin belli giderleri olduğunu yukarıda yazmıştık.
Eğer iyi bir firma olsun, sorun yaşamayalım, düzgün bir iş yapılsın diyorsanız; ortalama 10-15 bin ₺ gibi bir bütçe ayarlanmanız gerekebilir. Zira bu durum eşyanın çok ve ya az olmasına göre değişkenlik gösterir ancak dediğimiz gibi daha düşük fiyat veren nakliyat firmaları size ve eşyalarınıza sorun çıkarmak dışında bir hizmet  vermeyecektir.

istanbul izmir evden eve nakliyat

#İstanbul İzmir parça eşya taşıma

Eğer yazlık ve ya İzmir bölgesinde bulunan evinize tam ev eşyası yerine parça ve ya Parsiyel eşya gönderecekseniz yapmanız gereken şey; firmamızın özel Expess araçlarından talep etmek ve size en uygun fiyatlara taşıma sunmak için kayıt açmak. Özel minivan/panelvan araçlar ile İstanbul’dan İzmir’e sorunsuz ve en hızlı şekilde ister bir koltuk takımı isterseniz bir TV gönderin , firma olarak evinizden alıyoruz İzmir’in her yerine zaman’ında eşyalarınızı sigortalı ve problemsiz teslim ediyoruz.

İstanbul İzmir nakliyat tercihim neden KolayTaşın olmalı?

Firmamız bir Çolakoğlu Evden eve nakliyat iştiraki olup, 1953 yılından beridir evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmeti vermektedir. Şirketimiz kesinlikle komisyon karşılığı ve ya taşeronlar ilke çalışmayıp sadece kendi araçlarını gönderir. Ayrıca firmamız KolayTaşın, sigorta yapan ve taşıma kaskolu olan tek nakliye şirketidir. Siz de kaygılardan uzak ve güvenli bir şekilde taşınmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek talepte bulunabilirsiniz. Bize instagram’dan yazın.. İG: @kolaytasin

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.