Blog

İstanbul’da taşınılacak en güzel 5 semt

Balıkesir Nakliyat Fiyatları

İstanbul’da taşınılacak en güzel 5 semt

İstanbul’da taşınılacak en güzel 5 semt İstanbul başta Avrupa olmak üzere dünyanın en iyi şehirleri arasında yer almaktadır. İstanbul’un yedi tepesi , kız kulesi , Çamlıca,Sultanahmet ve Galata’sı başta olmak üzere eşsiz güzellikte ve tarihi yerlere sahiptir. Bir çok medeniyet ve kültürün buluşturduğu bu şehirde nerede yaşanır gelin birlikte onları inceleyelim. Mehmet Çolakoğlu nakliyat personelleri tarafından yapılan son toplantıda bu konu ele alındı ve sizler için firma çalışanlarımız en güzel semtleri inceledi..

 • Bağdat Caddesi – Kadıköy
 • Firma personellerimiz özellikle yaşam konusunda en çok mutabık olduğu semt Bağdat caddesi. İstanbul Kadıköy’e bağlı olan Bağdat caddesi, özellikle son yıllarda kentsel dönüşüm sürecinden dolayı hala eski günlerind dönüşmemiş olsa bile yaşam konusunda hala en çok tercih edilen bölge. Bağdat caddesinde ev kiraları oldukça yüksek öyle ki şuan orada ev satın almak imkansız hale geldi. Ancak her şeye rağmen yine de Bağdat caddesi İstanbul’un en gözde semti.

 • Cihangir
 • Sokakları, sanatçıları ve kafeleri ile daima gözde olan bir yer olan Cihangir , yaşam konusunda en ideal 2. Bölgemiz. İstanbul Beyoğlu ilçesine bağlı olan Cihangir, gece hayatı ve mekanları ile oldukça popüler bir semttir. Cihangir tarafında özellikle sanat camiasından simalarla karşılaşmak oldukça sıradan Bir durum. Tüm sanat camiası İçin Cihangir bir buluşma alanı gibi. Ancak Cihangir de ev almak ya da kiralamak da bi o kadar zor. Taksime yakın olması ve özellikle yabancıların yoğun olarak kiralama yapmasından kaynaklı kira fiyatları : 7500 TL’den başlamaktadır. Özellikle son zamanlarda nakliye firmamız Cihangir bölgesinde yapılan ev taşıma işlemlerinde evlerin açıl arttırma usulü ile taşındığına dair söylemlerin olduğunu bizzat müşterilerden duymaktadır. Cihangir güzel ancak; pahalı bir semt.

 • Göktürk
 • İstanbul’da yaşanılacak en güzel 5 yer sıralamasında 3. Sıramızı göktürk bölgesine ayırdık. Açıkçası benim tercihlerim arasında ilk sırada olan ama evden eve taşımacılık personellerimiz tercih ve oylamasına göre 3. Sırayı alan göktürk, doğal yaşam alanı ve sakinliği ile oldukça özel bir yer. İstanbul 3. Köprü yolunda olan ve özellikle elit ve seçkin kesimin yaşadığı bu bölge villa ve ultra lüks site ve rezidansları ile bağımsız bir “ilçe” gibi . Göktürk bölgesinde şuan kiralar yüksek olmasına rağmen yoğun talep olduğunu söylemek isteriz. Firmamıza her gün 2-3 Göktürk bölgesinde taşıma talebi gelmektedir. Siz de göktürk bölgesine taşınmak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçin.

  4.Florya

  Bakırköy bölgesinde bulunan ve İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden olan Florya bölgesinde taşıma işlemleri yıllardan beridir firmamız tarafından yapılmaktadır. Öyle ki Florya da firmamız marka haline gelmiştir. Eğer taşınmak istiyorsanız size göre en ideal semt Florya’sı. Yeşil alanı, evleri , sahili ve sessiz sakinliği ile ideal ve konforlu bir yaşam alanı sunuyor size. Florya bölgesi özellikle kaliteli yaşam isteyen insanların yaşadığı yerlerin başında gelir. Florya ev taşıma için oldukça ideal şartlara sahip. Eğer Florya bölgesinde ev arıyorsanız yapmanız gereken internetten değil, bölge emlakçıları ile iletişim kurmak olacaktır.

  5.Ortaköy

  Bana göre ilk iki sıra arasında olması gereken en iyi semltlerden biri de Ortaköy. Sahili , evleri ve yürüyüş alanları ile adeta İstanbul’un kalbi . Ortaköy’de yemek alanları , kumpirciler ve balık restoranlarına uğrayabilir sabah koşusuna çıkabilir ve İstanbul’u yaşayabilirsiniz. Kiralar oldum a yüksek olmasına rağmen yoğun talebin olduğu bu semt sizi gerçek İstanbul’a götürüyor..

  Bu makalemize dair daha fazla bilgi için bize bilgi@mehmetcolakoglunakliyat.com.tr adresinden yazın.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.