Blog

Kurtköy Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Kurtköy evden eve nakliyat ve kurtköy nakliyat hizmetlerine hoşgeldiniz.

Sürekli artan konut arzı dolayısıyla hepimiz sürekli taşınmak durumundayız. Kimilerimiz yeni bir ev alıyor kimimiz kirada olduğu evi değiştirmek zorunda kalıyoruz. Ancak taşınırken çoğu kişi için zorlayıcı ve sıkıcı bir hâl alıyor. Eşyalarımız yıpranıyor, beklediğimizden daha geç taşınıyoruz ya da herhangi bir farklı sorun başımıza geliyor. Bu sorunlardan kurtulabilmek ise kendi elimizdedir. En önce olarak iş yapacağımız firmanın K3 belgesi olmasına dikkat etmeliyiz.

K3 belgesi ofis veya konut taşımacılığı yapacak “gerçek” firmalara verilen belgedir. Son zamanlarda çok fazla sahte taşımacı ortaya çıktı. Bunlara itibar etmeniz ise sizi çok büyük zararlara sokabilir. K3 belgesi olan bir işletme ile taşıma işimizi yapmak için anlaştığınızda ise firmadan nakliyat sigortası alın bu sigorta sizin en büyük güvencenizdir. Sigortanız ile oluşabilecek hasarlardan kendinizi koruyacaksınız. Nakliyat sözleşmenizi de çok iyi şartlarla yapabilmenize Pendik ilçemizin nezih semti Kurtköy evden eve nakliyat firmaları olanak veriyor.

Kurtköy Ofis Taşıma

Ofis taşıma hizmeti günümüzde çok önemli bir ihtiyaç oldu. Bunun sebebi ise artık hemen hemen her iş kolunun ofis kullanımına ihtiyaç duymasıdır. Bazı şartlar ise bizleri ofisimizi değiştirmek zorunda bırakıyor. Ofis taşıma sırasında ise birçok kişi mobilyalara zarar gelmesinden, bazı önemli belgelerin kaybolmasından şikayetçiler.

Ofis taşımak için de ev taşımada olduğu gibi sigorta yapılmalı, nakliyat sözleşmesi imzalanmalıdır. Ayrıca ofis taşımasında ev taşımasına ek olarak en önce bir ekspertiz yapılıp iyi bir taşınma planı hazırlanmalıdır. Bu planlamalara ek olarak firmanızın sizin mobilyalarınızı paketlemesi gerekiyor. Demonte işlemleri, paketleme işlemleri, yeni konuma monte işlemlerinin hepsinin iyi yapılması için de asansörlü taşıma gerekir. Bunların hepsi sizin için ofisinizi taşımak gayet kolaylaşacaktır. Kurtköy ofis taşıma anlamında da diğer tüm nakliye işlerinde olduğu gibi gayet gelişmiştir.

Kurtköy Şehir İçi Nakliyat

 Gelişen ve değişen dünya ile her an hepimiz için yapmamız gereken işler çıkmaktadır. Bunlardan birisi ise hepimizin korkulu rüyası olan taşınmadır. Yeri geliyor evimizi yeri geliyor ofisimizi taşımak durumunda kalıyoruz. Şehir içinde taşınmamız ise bizim için nispeten daha kolay bir taşınmadır. Yine de bizim taşınma işini zehir etmemek için dikkat etmemiz gereken hususlar mevcuttur.  Bunlardan en önemlisi tekinsiz kişilerle iş yapıp malımızı riske atmamaktır.

K3 belgesi her türlü nakliyat işimizi yapacağımız firmada arayacağımız en önemli özelliktir. Bunun dışında nakliyatın sözleşmesi ve sigorta işlemleri de çok önemlidir. Ancak firmaların doğru işi yapabilmesi için bizim tam anlamıyla doğru bir adres vermemiz gerekiyor. Ayrıca fiyat tarifesini, uzaklığa göre artan fiyatları gibi konuları da iyi araştırıp doğru tercihe ulaşabiliriz. Bizim tercihimiz ise Kurtköy şehir içi nakliyat firmaları ile iş yapmanızdır. Bu firmalar sizin için en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunar. 

Kurtköy Depolama

Hayatta her zaman her şeyde başımıza beklenmedik olaylar gelebiliyor. Bazen taşınma işlemimizde istenmeyen olaylar yaşanabiliyor. Taşınacağımız evin ev sahibiyle, emlakçıyla anlaşmazlık yaşayabiliyoruz ya da farklı bir sorun karşımıza çıkabiliyor. Böyle durumlarda da sorun yaşamamak için eşyalarımızı depolara emanet ediyoruz. Kurtköy Depolama için ise birebir bir semttir. Bu semtin depoları size kesinlikle sorun yaşatmaz. Buradaki tüm depolar size sigorta ve sözleşme ile güvence verir. Ayrıca muhtemelen tüm İstanbul’daki en güvenli ve temiz depolar buradadır. Bu depolar bizi fiyat anlamında da zorlamazlar.

Eğer hangi eşyalarınızı getirebileceğinizi düşünüyor, hangileri arasında seçim kalmak zorunda olduğunuzu merak ediyorsanız aklınızı böyle şeylerle meşgul etmenize gerek yok çünkü Kurtköy’deki depolara dilediğiniz her eşyayı getirebilirsiniz. Gördüğünüz üzerine Kurtköy semti nakliyat anlamında gelişmiş bir merkezdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.