Blog

Silivri Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Silivri Evden Eve Nakliyat Uzman ekibimiz eşya hacminiz ne kadar olursa olsun, varış noktası neresi olursa olsun taşınma sürecinizin tüm aşamalarıyla itinayla ilgilenecektir. Silivri Evden Eve Nakliyat olarak garanti ettiğimiz saha bilgimiz, size en iyi kalite – fiyat oranında güvenilir, emniyetli bir nakliye hizmeti sunmamızı sağlamaktadır.

Tüm çalışanlarımız Silivri Evden Eve Nakliyat prosedürlerine ve kalite kriterlerine uymaktadır. Çünkü kalite göstergeleri, yönetimsel denetim, düzeltici ve önleyici tedbirler, hizmetlerimizin sürekli iyileştirilmesini mümkün kılan dahili araçlardır. Bu nedenle düzenli olarak iç kalite denetimleri yapıyoruz. Özellikle yaptığımız bu denetimler, kalite sisteminin yönetimi ile ilgili tüm faaliyetleri kapsar.

Nakliyenizi başarılı bir şekilde yapmak için her adımı bir uzmanımız planlayacaktır. Park alanlarının bulunmasından gerekli ekipmanın sağlanmasına kadar, taşıma ekibini yönetmek ve gerekli programa uymak da dahil olmak üzere, taşınmanın tüm yönlerini organize ederler.

Tüm eşyalarınız isteğiniz doğrultusunda yenilikçi ambalaj malzemeleri ile paketlenmektedir. Nakliyenizin en iyi koşullar altında gerçekleştirilmesi amacıyla, hem çıkışta hem de varış noktasında kapılar, köşeler, merdivenler ve asansörler gibi tüm alanların korunmasına dikkat edilmektedir.

Çözümlerimizi sürekli değişen ihtiyaçlarına uyarlamak için sürekli olarak müşteri isteklerini tahmin etmeye çalışıyoruz. Paketleyicilerimiz, taşınacak her ürün için en iyi korumayı sağlayan teknikler konusunda özel olarak eğitilmiştir. Diğer firmalarda asla bulamayacağınız en yeni yöntemler sanat gibi uygulanır.

Paketleme aşamasında personelimiz her kutunun üzerindeki içeriği işaretler. Varış noktasında, Silivri Evden Eve Nakliyecilik ekibi kamyonu boşaltır. Daha sonra tüm kutuları kutuların üzerindeki talimatlara göre belirlenen odalara taşır. Uzman ekibimiz daha sonra eşyalarınızı açar. İsteğinize göre yeni evinize yerleşmenize yardımcı olur.

Ekibimiz, diğer şeylerin yanı sıra kristal avizelerinizi, perde çubuklarınızı,dolaplarınızı, ses sisteminizi söker ve kurar. Yeni mobilyalarınızı monte eder. Ev aletlerinizin kurulumuna yardımcı olur. Kasa gibi ağır ekipmanları taşır. Yeni evinizi güvenli ve taşınmaya hazır hale getirir. Böylece her işimizin sonunda ardımızda memnun müşteriler kalır.

Silivri Evden Eve Nakliyat Müşteri Memnuniyeti

Taşınma sürecinin her aşamasında, kalite anketimiz aracılığıyla hizmetimiz hakkında görüşlerinizi alıyoruz. Sonuçları analiz için işin uzmanlarının kontrolünde inceleme yapıyoruz.  Bu sayede geri bildirime dayalı olarak düzeltici ve önleyici aksiyonlar alıyoruz. Müşterilerimizden aldığımız bu geri bildirimler sayesinde hizmetlerimizin ve müşteri deneyiminin sürekli iyileştirilmesini sağlıyoruz.

Müşteri iletişimi, paketleme, yükleme, depolama hizmetleri ve müşteri takibi gibi süreçlerin daha iyi kontrol edilmesini sağlayan titiz yönetim sistemlerini hayata geçirdik. Bu, operasyonel kaynakların, ekipmanın ve araçların daha iyi kontrol edilmesini ve izlenmesini sağlar.

Silivri Evden Eve Taşımacılık firmamız sizleri tam anlamıyla memnun edebilmek için çeşitli standartlara ve müşteri geri bildirimlerine dayalı çok sıkı kalite politikaları uygulamaktadır.

Silivri Evden Eve Nakliye , taşınma sırasında tüm sorularınızı yanıtlamak için hizmetinizdedir. Firmamız taşınma sürecinde size eşlik eder. Bununla birlikte size yüksek memnuniyet garantisi verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.